TORF , GÜBRE , SAKSI , BAMBU ÇUBUK , HYDROTON , / AGROMART

anasayfa  |  hakkımızda  | misyonumuz | iletişim   

New Page 1

    ÜRÜNLERİMİZ
 

    Bitki Yetiştirme ortamları

  Elek Kalınlıkları
  Torf ve Substrat
  Cocopeat Ürünleri
  Hidro Kültür (Hidroponik)
  Hobi Ürünleri
  Taşyünü Rockwool

    Gübreler

  Profisol

    Ellegaard
  Şişen Tabletler
  Ellepot
  Makinalar
 

Asma Yetiştiriciliği

 

Zeytin Yetiştiriciliği

 

Ağaç ve Çalı Yetiştiriciliği

 

Mevsimlik Bitki Yetiştiriciliği

    Diğerleri

  Bambu çubuklar
  Perlit - Vermikulit
 
 
Ellepot Ağaç ve Gül Çeliği Projesi 

Ellepot, her çeşit ibreli veya yapraklı ağaç çeliği ile her çeşit çalı ve gül çeliğini köklendirebilmenize olanak verir. Hem de % 5 den az fire ile metrekarede 624 bitki köklendirebilirsiniz. Köklendirme süresi Ellepot ile %25 ile %50 arasında kısalır.

2 Farklı Çeşit ve 2 Farklı Ebatta

Ellepot  cocopeat veya sphagnum torfundan oluşan 60 mm çapında ve 60 mm veya 120 mm yüksekliğinde yetiştirme ortamları hazırlamaktadır. Bu ortam köklenmeyi hızlandırmak için MYCORISE ve hastalık etmenlerine karşı BIOFUNGUCIDE içerir. Yabancı tohum içermez. Ayrıca FLORIKAN SNR kontrollü salınım gübresi ile bitkinin tüm besin ihtiyaçları karşılanabilmektedir. Bu mükemmel yetiştirme ortamı gözenekli özel bir çeşit kağıtla kaplanmıştır. Bu kağıt mükemmel drenaj ve hava iletkenliği sağlamaktadır. Ellepot'un bu özellikleri ile oluşturduğu eşsiz kök sistemi sayesinde bitki optimum gelişimi gösterir. Bitkide şaşırtma şoku görülmez.  İşçilikten, zamandan tasarruf sağlar ve uniform kaliteli bitkiler yetiştirmenize imkan verir. Eğer üretim kapastesi yüksek bir tesise sahipseniz Ellegaard makinalarından satın alarak kendi harmanınızı hazırlayabilirsiniz.


Ellepot Fidan ve Gül Çeliği Projesi

Ellepot bu proje için özel dizayn edilmiş viyollere sahiptir. Yandaki resimde gördüğünüz gibi mükemmel bir köklenme ve optimum gelişim Ellepot'un size sağladığı en önemli avantajlardandır.

       

 

Web TasarımWeb Tasarım